O nas

Firma MOVING HOUSE od blisko dekady świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi przeprowadzkowe oraz transportowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do klientów instytucjonalnych. Bogate doświadczenie, zgrany zespół pracowników oraz zróżnicowana flota pojazdów – to gwarancja najwyższej jakości usług, optymalnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dlaczego my?

MOVING HOUSE od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą i zaufaniem, ponieważ nasi klienci zawsze mogą liczyć na komfortowe oraz szybkie przeprowadzki. Olsztyn to podstawowy obszar aktywności naszej firmy, jednak nie odmawiamy również wsparcia klientom spoza województwa warmińsko-mazurskiego, obsługując terytorium całej Polski.  Przedsiębiorstwo MOVING HOUSE z Olsztyna zawsze stara się zapewniać swoim klientom najlepszy standard usług, dlatego proponujemy kompleksową obsługę w zakresie transportu i przeprowadzek. W ramach szerokiej palety świadczonych usług, oprócz samego przewozu, oferujemy m. in. pakowanie, znoszenie i wnoszenie mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia domu, mieszkania czy firmy. W razie konieczności, nasza ekipa dokonuje demontażu trwałych elementów zabudowy oraz pomocą przy ponownym zamontowaniu w docelowej lokalizacji. 

Zajmujemy się ponadto wywozem i utylizacją starych mebli oraz wyeksploatowanych sprzętów. W przypadku przeprowadzek, wszyscy klienci otrzymują od nas kartony, do których mogą spakować np. książki, akcesoria kuchenne, ubrania czy inne drobne przedmioty. Misją MOVING HOUSE jest dążenie do pełnej satysfakcji naszych klientów. Precyzyjnie planujemy całą logistykę wokół przeprowadzki/transportu, starając się elastycznie reagować na zmieniające się okoliczności oraz oczekiwania klientów. W zależności do potrzeb, skali i specyfiki danego transportu, dobieramy samochód o odpowiedniej ładowności oraz kompletujemy zespół odpowiedzialny za przeprowadzkę. Taka optymalizacja pozwala nam zmieścić się z realizacją zadania w wyznaczonym przedziale czasowym oraz zaproponować atrakcyjną cenę za wykonanie usługi.

Dokładamy wszelkich starań, aby przewożone przez MOVING HOUSE ładunki były doskonale zabezpieczone oraz nie ucierpiały podczas transportu ani przenoszenia. Sprawdzone sposoby pakowania i zabezpieczania ładunku w pojeździe w połączeniu z doświadczeniem kierowców – to pewność, że Twoja przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Niezależnie od tego, wszystkie transportowane przez nas ładunki są ubezpieczone na wypadek wystąpienia różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. 

Oprócz tradycyjnych przeprowadzek, wykonujemy przewóz pojedynczych elementów wyposażenia, materiałów budowlanych czy specjalistycznych maszyn i urządzeń. Pracujemy przez 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Jeśli zależy Ci na sprawnej  oraz taniej przeprowadzce – postaw na sprawdzone rozwiązania i usługi, jakie proponuje MOVING HOUSE. Szanujemy Twój czas oraz jesteśmy świadomi ogromu obowiązków towarzyszących przeprowadzce, dlatego oferujemy kompleksową obsługę – organizując i koordynując za Ciebie cały proces do A do Z.

Kontakt

506 285 400
szot@post.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek – 08:00-20:00
Sobota – 08:00-15:00

Lokalizacja

Augustowska 25
10-683 Olsztyn

Co oferujemy?

Przeprowadzki mieszkań i domów
Przeprowadzki firm i biur
Przeprowadzki między miastowe
Wnoszenie mebli
Usługi transportowe
Przewóz pianin
Utylizacja mebli, strychów i piwnic

Nip

745-177-82-48

Napisz w sprawie wyceny